Популярні запитання

Як краще зберігати сублімовані фрукти Фрутта?

Краще зберігати при температурі від 5°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше ніж 70% в приміщеннях захищенних від попадання прямих сонячних променів.

Якщо говорити практично, то рекомендуємо зберігати в герментичному zip пакеті або в герметичній банці, так як продукт схильний втягувати вологу із повітря, після чого втрачає свою хрусткість

Як довго можуть зберігатись сублімовані фрукти?

Їх можна зберігати щонайменше один рік. Варто знати, що сублімаційне сушіння настільки зменшує вміст води у фруктових сортах, що в них неможливе мікробіологічне життя. Отже, ми ще не бачили, як наші фрукти псуються.

Чому шматочки фруктів склеюються?

Не панікуйте, це цілком нормально. Злипання відбувається від фруктози, яка міститься в фруктах

Чи є сублімовані фрукти натуральними, без цукру, веган та без глютену?

Так вони є, наші фрукти та ягоди на 100% натуральні та не містять цукру, вони також є веганськими та не містять глютену.

У чому різниця між сублімованими фруктами та звичайними сухофруктами?

Сублімовані фрукти не тільки хрусткіші, але й мають більш насичений смак завдяки меншому вмісту води. Крім того, наші фрукти не містять добавок: ароматизаторів, когнсервантів, цукру чи інших додатків.

Детальніше про різницю між сублімованими фруктами та сухофруктами ви може дізнатися - ТУТ

Яка різниця між сублімованими фруктами та замороженими?

Заморожені фрукти містять рівно стільки ж води, скільки свіжі. Як результат, вони мають менш інтенсивний смак і менш універсальні у використанні. Або ви коли-небудь перекушували замороженими ягодами в дорозі? Наші фрукти Фрутта не тільки смачніші та різноманітніші, вони також менш вимогливі з точки зору транспортування та зберігання, вони легкі, компактні та неймовірно смачні

Де і як використовувати сублімовані фрукти?

Наші фрукти - справжні універсали. Вони ідеально підходять для швидкого перекусу, як начинка для мюслі, для лимонадів, заправки для салатів, соусів, тортів, морозива…. Ваша фантазія не знає меж. Ви можете знайти натхнення у нас у розділі “ Рецепти"

Де ще я можу купити сублімовані фрукти від Фрутта?

На даний момент ви можете придбати наші смачні фрукти у нашому  інтернет-магазині.

Обмін і повернення товару

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України N 172 від 19.03.1994, продовольчі товари належної якості обміну та поверненню не підлягають.

При отриманні перевірте (оригінальну) упаковку на цілісність та упевніться, що товар відповідає вашому замовленню.

Якщо (оригінальна) упаковка пошкоджена, ми відправимо аналогічний товар та оплатимо доставку або повернемо вартість замовлення – на ваш вибір. Товар не підлягає обміну чи поверненню після пошкодження вами упаковки чи факту його використання.

Для оформлення запиту про обмін/повернення коштів, відправте нам, будь ласка, будь яким зручним для вас способом (Інстаграм, Вайбер, електронна пошта) наступні документи:

- фото отриманого товару, на якому чітко видно пошкодженння;

- акт приймання-передачі оформлений на відділенні НП в момент отримання відправлення.

Термін оформлення запиту – одна доба з часу отримання товару.

Термін обробки запиту та повернення коштів – два робочих дні (без врахування часу, необхідного банку-посереднику для переказу коштів).